درباره مجموعه کودک و خانواده ایواریا

ما که هستیم؟

هدف از احداث و راه اندازی مجموعه علمی، تخصصی، ورزشی کودک و خانواده ایواریا

همانطور که میدانید اکثر باشگاه ها در رشته های تخصصی مشغول فعالیت هستند و مختص یک رده سنی خاص خدمات ارائه می دهند. از دید تخصصی بسیاری از این مراکز به تخصص و مهارت مربی اهمیتی نمی دهند و این مهم درصد آسیب های احتمالی را افزایش می دهد.

هدف تیم ایواریا راه اندازی مجموعه ای علمی، تخصصی، ورزشی زیر نظر بهترین اساتید و متخصصین علوم ورزشی، به کارگیری مربیان ماهر و دارای تحصیلات آکادمیک علوم ورزشی در گرایش های مختلف و احداث فضایی برای استفاده تمامی اعضای خانواده بود که میسر گردید.

مجموعه علمی، تخصصی، ورزشی کودک و خانواده ایواریا برای اولین بار اقدام به احداث باشگاه کودک و نوجوان با هدف اصلاح ناهنجاری های اسکلتی، افزایش و کاهش وزن، بهبود روند رشد، تقویت فاکتورهای آمادگی جسمانی، مهارت های پایه و بازی درمانی و... نمود و از سال 1397 در محدوده ی شهرک غرب فعالیت خود را آغاز کرد.

سپس در خصوص بزرگسالان به برگزاری کلاس های بهبود عملکرد، اصلاح ناهنجاری های اسکلتی، درمان دردهای کمر و زانو، کنترل وزن و... پرداختیم که در این امر نیز مانند فعالیت در حوزه کودک و نوجوان بسیار موفق ظاهر شد.

در نهایت فعالیت خود را با تمرین درمانی کودکان با ویژگی های خاص(اوتیسم،CP،ADHD و...) و درمان آسیب های مفاصل و ستون فقرات تکمیل نموده است.

مشاوره، تشخیص، اصلاح و درمان از ما

نشاط و تندرستی ارمغان شما

باشگاه آقایان
باشگاه آقایان
1سالن کودکان
1سالن کودکان

باشگاه کودک
ما چکار می کنیم؟

مجموعه کودک و خانواه ایواریا اولین مجموعه علمی، تخصصی، ورزشی در ایران است که زیر نظر متخصصین آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی، رشد و رفتار حرکتی و... با هدف پیشگیری و درمان آسیب ها و ناهنجاری های اسکلتی، عضلانی که در رده سنی کودک از 3 سال تا 12 سال در سانس های مختلف برنامه ریزی شده تا کودکان شما با توجه به مشکلات فیزیکی و ورزشی با مربیان متخصص بهترین بازدهی رو داشته باشند.

 • سالن درمانی
  سالن درمانی
 • سالن بانوان
  سالم بانوان
 • سالن آقایان
  سالن آقایان
 • سالن کودکان
  سالن کودک

باشگاه بزرگسالان

ما که هستیم؟

مجموعه بزرگسالان ایواریا اولین مجموعه علمی، تخصصی، ورزشی در ایران است که زیر نظر متخصصین آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی، رشد و رفتار حرکتی و... با هدف پیشگیری و درمان آسیب ها و ناهنجاری های اسکلتی، عضلانی که در رده سنی بزرگسالان) بانوان _ آقایان _ سالمندان (در سانس های مختلف برنامه ریزی شده تا شما با توجه به مشکلات فیزیکی و ورزشی با مربیان متخصص بهترین بازدهی رو داشته باشند.

سالن درمانی
سالن درمانی
4+سال فعالیت
15+همکاران ما
1+زیر مجموعه
420+مشتری

مربیان ما

آشنایی با تیم متخصص ما

پیوستن به ما و دریافت بهترین پیشنهادها