مجموعه ورزشی ایواریا

اولین مرکز استعدادیابی علمی، تخصصی ایران با نمونه گیری خونی در سطح کشور می باشد. این فعالیت در زمان های خاص که اطلاع رسانی می گردد برگزار می شود و تیم استعدادیابی ایواریا شامل برترین های هررشته ورزشی دختران و پسران، متخصصین علوم ورزشی و... می باشد.

استعداد یابی ورزشی

استعدادیابی کودکان

حتما تاکنون از استعدادیابی کودک و نوجوان در رشته های مختلف ورزشی چیزهایی شنیده اید. تعارف متفاوتی از این امر ارائه می گردد اما دانستن مفهوم این واژه با قلم آقای دکتر عباس دوستدار خالی از لطف نیست. استعدادیابی ورزشی کودک و نوجوان به سلامتی + تندرستی = بالندگی اطلاق می گردد.

استعداد یابی ورزشی

سلامتی

یعنی اگر کودک فاقد سلامت جسمانی شامل اضافه وزن، ناهنجاری های اسکلتی در اندام های فوقانی و تحتانی کایفوزیس، اسکلیوزیس، لوردوزیس، تیلت های لگن، زانوضربدری، پرونیشن مچ پا و...، بیماری های زمینه آریتمی قلبی و... باشد ابتدا بایستی در مرحله اول وارد سیکل تشخیص، اصلاح و درمان گردد.

استعداد یابی ورزشی

تندرستی

کودک بایستی مهارت نسبی در فاکتورهای آمادگی جسمانی را دارا باشد و توانایی انجام حرکات ورزشی را داشته باشد.

استعداد یابی ورزشی

بالندگی

مرحله نهایی یا بالندگی یعنی شروع مراحل استعدادیابی در کودک با توجه به فاکتورهای تخصصی موردنظر ایواریا اولین مرکز استعدادیابی علمی، تخصصی ایران با نمونه گیری خونی در سطح کشور می باشد. این فعالیت در زمان های خاص که اطلاع رسانی می گردد برگزار می شود و تیم استعدادیابی ایواریا شامل برترین های هررشته ورزشی دختران و پسران، متخصصین علوم ورزشی و... می باشد.

استععداد یابی ورزشی

تصاویر مجموعه ایواریا

باشگاه ایواریا

مجموعه ایواریا اولین مجموعه علمی، تخصصی، ورزشی در ایران است که زیر نظر متخصصین آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصالحی، فیزیولوژی ورزشی، رشد و رفتار حرکتی و... با هدف پیشگیری و درمان آسیب ها و ناهنجاری های اسکلتی ، عضالنی که در رده سنی بزرگساالن) بانوان- آقایان – سالمندان(در سانس های مختلف برنامه ریزی شده تا شما با توجه به مشکالت فیزیکی و ورزشی با مربیان متخصص بهترین بازدهی رو داشته باشند.

رزرو آنلاین

    بدود دیدگاه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *