باشگاه کودکان
(حداکثر 6 کودک)

مجموعه کودک و خانواده ایواریا اولین مجموعه علمی، تخصصی، ورزشی در ایران است که زیر نظر متخصصین آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی، رشد و رفتار حرکتی و… با هدف پیشگیری و درمان آسیب ها و ناهنجاری های اسکلتی _ عضلانی که در رده سنی کودک از 12_3 سال در سانس های مختلف برنامه ریزی شده تا کودکان شما با توجه به محدودیت های اسکلتی _ عضلانی با توجه به فاکتور های ورزشی با مربیان متخصص بهترین بازدهی را داشته باشند.

ناهنجاری نوجوانان
(حداکثر 6 کودک)

کراست فیت نوجوانان
جهت اصلاح پاسچر و پیش مقدمه ورزش قهرمانی
فیتنس آمادگی جسمانی:
با هدف توان افزایی، تناسب اندام و افزایش قد

ناهنجاری کودکان

(حداکثر 6 کودک)

حرکت اصلاحی در ۳ سطر مختلف با هدف اصلاح ناهنجاری های اسکلتی، عضلانی، کف پا صاف، زانو ضربدری یا پرانتزی، گودی کمر و ....

اهمیت ورزش برای کودکان

اهمیت ورزش برای کودکان:

در زندگی روزمره امروزی اهمیت ورزش و فعالیت بدنی برای سلامت جسم و روان کودکان دوچندان شده است. زیرا ورزش علاوه بر پیشگیری از ابتلا به بیماری ها بر رشد قد و فاکتورهای رشدی کودک، تناسب اندام (کاهش یا افزایش وزن)، کاهش ریسک ابتلا به بلوغ زودرس و همچنین بر میزان رشد هوش کودک تاثیر بسزایی دارد.

ورزش کلید مهمی برای کاهش ریسک فاکتورهای ابتلا به بیماری هایی چون قلبی، مغزی، اختلال حافظه، عدم دقت و توجه، دیابت و... در کودکان می باشد. و همچنین باعث افزایش عزت نفس، کیفیت خلق و خو، بهبود تغذیه و خواب کودک می شود.

همچنین مهارت های حرکتی مانند: تعادل، هماهنگی، چابکی، سرعت عکس العمل و... کودک را چنان تقویت می کند تا در بزرگسالی از آسیب های احتمالی جلوگیری کند.

سایر فواید ورزش برای کودکان و نوجوانان عبارتست از اصلاح ناهنجاری های اسکلتی _ عضلانی (کف پای صاف، زانوضربدری، تیلت های لگن، انحرافات ستون فقرات و... که مفصل به معرفی آنها می پردازیم)، تقویت قلب، کاهش کلسترول خون، تقویت کارآمدی ریه،کنترل قندخون، تقویت استخوان ها، محرک هورمون رشد و... می باشد و نیز سطح انرژی کودک را بسیار در جهت مفید کنترل می کند.

برای برنامه ریزی ورزش کودکان ، هدف گذاری ،خلاقیت و همکاری والدین از شروط اصلی می باشد.

باید به خاطر داشته باشیم که ورزش برای کودکان به معنای بازی هدفمند و فعالیت بدنی سودمند می باشد.

اگر به رشد شخصیتی کودک خود اهمیت میدهید ورزش و بازی های اصولی را در برنامه هفتگی و روزانه دلبندتان بگنجانید. کلاس ورزش باید اولویت اول شما باشد بعد کلاس درس!

ورزش و فعالیت بدنی کمک می کند تا کودک شادتر و بااعتماد به نفس بالاتری داشته باشیم.

تقویت سیستم ایمنی یکی دیگر از فواید اصلی ورزش به شمار می رود.

ورزش برای کودکان یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود،از این مهم غافل نشویم.

 

کلاس های کودکان در سه سطح مختلف باتوجه به شرایط بدنی و زیرنظر اساتید و متخصصین علوم ورزشی در مجموعه علمی،تخصصی،ورزشی ایواریا برگزار می گردد.

همه روزه ساعت 19-10

مدت زمان هر کلاس یک ساعت می باشد.

رزرو آنلاین

    بدود دیدگاه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *